شایسته است که انسانِ مؤمن نمیرد تا قرآن را بیاموزد یا در حال آموزش آن باشد.

دوره آموزشی قرآن پژوهی سواد مالی  اقتصادی

 

یک سری اصول به دست آمده که می‌تواند روابط شما را با پول درست کردند و اصلاح کند.اما اینکه کارشناسان اقتصاد خانواده می‌گویند سواد مالی، یک سواد اجرایی است، این چه معنا و چه کاربردی دارد؟ یک سواد اجرایی چیست؟ ابعاد سواد مالی چیست؟
برای اینکه به این سولات پاسخ دهید در دوره ی شناخت و ضرورت سواد مالی شرکت کنید اطلاعات مورد نظر را همراه با آموزه های قرآنی کسب کنید.

 

 

 

اعتبار و استقراض در محضر قرآن

در روش‌های استقراضی کشور سرمایه‌پذیر وامی را از کشور یا مؤسسه وام‌دهنده دریافت می‌کند و مکلف است که در سررسیدهای مقرر اقساط را بپردازد. برای درک بهتر از استقراض در دوره اعتبار و استقراض شرکت کنید و ازطلاع کسب کنید.

 

مصرف برنامه ریزی شده در محضر قرآن

با مدیریت مخارج خانه می شود با نگرانی کمتری به زیبایی های زندگی توجه کرد، گرچه این روزها می دانیم که هزینه های زندگی به چه شکل سر به فلک کشیده است. ما در نظر داریم در دوره مصرف شیوه صحیح مدیریت پول را به شما آموزش دهیم.

 

کسب درآمد در محضر قرآن

درآمد مقدار پولی است که تولیدکنندگان با فروش محصولات یا خدمات خود به دست می‌آورند. برای درک صحیح از کسب درآمد دوره  کسب درآمد را بگزرانید.

 

شناخت و ضرورت سوادمالی در محضر قرآن

 سواد مالی چیست و ضرورت یادگیری آن چقدر است، موضوعی است که سعی می‌شود در این مقاله به اختصار به آن بپردازیم. 

 

 

 

بودجه بندی و برنامه ریزی در محضر قرآن

یک بودجه یک طرح و برنامه مالی است برای کنترل کردن عملیات های آتی و نتایج آنها. آن بصورت اعداد و ارقام بیان می شود مثل دلار، واحد، پوند، ساعت، نیروی انسانی  و  غیره.  در دوره های سواد مالی به بررسی بودجه پرداخته شده است.

بخشیدن در محضر قرآن

وقتی که می بخشیم نترسیم و با دلی پر از احساس بدهیم، بعدا از نتایجی که بدست می آوریم حیرت زده می شویم، با گزراندن دوره بخشش، اهمیت بخشش را بیشتر درک خواهید کرد.

 

 

مدیریت ریسک در محضر قرآن

مدیریت ریسک چرا مهم است؟ خب ما در تجارز پولسازی هستیم و به منظور پول سازی باید نحوه مدیریت ریسک را یاد بگیریم از قضا این یکی از حوزه های نادیده گرفته شده در تجارت است. برای یادگیری نحوه مدیریت ریسک این دوره را بگزرانید.

 

پس انداز و سرمایه گذاری در محضر قرآن

داشتن یک حساب پس انداز به ما کمک میکند تا بتوانیم مقداری از درآمد خود را پس انداز کنیم. هزینه ها در طول زندگی روزمره متفاوت و مختلف هستند بنابراین برای پس انداز لازم است تا یک برنامه ریزی خوب داشته باشیم. با گزراندن دوره پس انداز نحوه صحیح پس انداز را یاد بگیرید.

 

 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
  Google Analytics Alternative