هر کس حقیقت را از طریق قرآن نشناسد، از فتنه ها برکنار نمى ماند. - امام صادق (ع)

 

درباره برکت مالی (وب سایت قرآن پژوهی مالی و حسابداری)

أَفَلَا یَتَدَبَّرُونَ الْقُرْءَانَ وَلَوْ کَانَ مِنْ عِنْدِ غَیْرِ اللَّهِ لَوَجَدَواْ فِیهِ اخْتِلَفاً کَثِیراً (نساء آیه )82 "چرا در معانى قرآن تدّبر نمىکنند؟

در حالى که اگر این قرآن، از طرف غیر خدا بود قطعاً اختالفهاى بسیارى در آن مىیافتند". وب سایت قران پژوهی مالی و حسابداری افتخار دارد در راستای نهادینه سازی فرهنگ قرآنی در فضای مجازی پیشگام باشد. و این وب سایت، پیام امام راحل را چراغ راه خود ساخته است. آنجا که حضرت امام از اینکه تمام عمر خود را در راه قرآن صرف نکرده، تاسف می خورد و به حوزه ها و دانشگاه ها سفارش می کند که قرآن و ابعاد گوناگون آن را در همه ی رشته ها، مقصد اعلی قرار دهند تا مبادا در آخر عمر بر ایام جوانی تاسف بخورند. (صحیفه نور، جچ 20، ص )20  را در برنامه خود مالی و حسابداری از ماه رمضان سال 1394 قران پژوهی در راستای تحقق این مهم، تیم اجرایی متفکران نوین مالی قرار داد و وب سایت حاضر نتیجه تالش تا کنون تیم میباشد.

مطالعه مطالب وب سایت که در نوع خود حاوی نوآوری است می تواند برای عموم جامعه مفید باشد. امید آن است که این وب سایت بتواند به عنوان پیش درآمدی برای گسترش و تعمیق هرچه بیشتر در آشنایی و استفاده و کاربرد مفاهیم بلند قرآن کریم و هدایت ها و برداشت های متعالی آن برای زندگی فردی و اجتماعی انسان ها و جوامع باشد. 

سواد مالی را در محضر قرآن بیاموزم

سواد مالی یکی از موضوعات مهم در علوم انسانی می باشد و در این راستا با توجه به توصیه های اکید مقام معظم رهبری، توجه به آموزه های قرآنی و ابتناء نظریه های مربوط به علوم انسانی بر قرآن نه تنها ممکن بلکه بسیار ضروری است تا ریشه و پایه و اساس علوم انسانی را در قرآن پیدا کرد. در این راستا "وب سایت قرآن پژوهی مالی و حسابداری" دوره ای را با عنوان شناخت و ضرورت سواد مالی در محضر قرآن گردآوری و تدوین کرده است.

جهت ثبت نام/ پیش ثبت نام در دوره ها کلیک نمائید.

سایر خدمات وب سایت

با  وب سایت "قرآن پژوهی مالی و حسابداری" همسو شوید...

 عضویت در وب سایت و میز کار کاربر

با عضویت در "وب سایت قرآن پژوهی مالی و حسابداری" به شماری از خدمات رایگان تیم دسترسی خواهید داشت. پس از عضویت، امکان مشاهده میزکار شخصی وجود دارد. آموزش و پژوهش، مشاوره و پشتیبانی، مشارکت در تیم و امکان دسترسی در طرح های ارائه شده تیم به صورت مستقیم، از طریق "میزکار کاربر" در دسترس می باشد.

 

 

 

 پیشنهاد ویژه وب سایت

باتوجه به اینکه بسیاری از خدمات و محصولات تیم بصورت پکیج خدمات و در طرح های مختلف ("طرح همراه با تیم"، "طرح همگام با تیمطرح همیار با تیم" و "طرح همکار با تیم") قرار گرفته است، این فرصت وجود دارد که هر شخص با خرید "طرح همراه با تیم" به مبلغ 15.000 تومان، به میزان 20.000 تومان شارژ کیف پول دریافت نماید و علاوه بر بهره مندی از خدمات "طرح همراه با تیم"، به هنگام خرید سایر طرح ها (تبدیل طرح همراه با تیم به سایر طرح های مذکور) بر حسب نیاز و علاقه، از این میزان شارژ رایگان نیز استفاده نماید.

 

 

 

پورتال حَسمان (حسابداری و مالی تیم متفکران) به سرپرستی دکتر تفتیان، در زمینه ارتقاء سواد مالی برای بخش های مختلف مخاطبین بصورت حضوری و مجازی در قالب طرح های نوآورانه، آموزش و مشاوره آماده ارائه خدمت می باشد. این پورتال در مسیر موفقیت علمی و شغلیِ مالی و حسابداری در سطوح مختلف جامعه نیز سهیم است و در راستای ایجاد محیطی پویا و شاداب با محوریت دانش و یادگیری که مشوق و تسهیل گر فرآیند رشد و بالندگی افراد باشد، گام بر میدارد. همه افراد این تیم همگام با یکدیگر در فرآیندهای آموزشی ساده و منسجم، مفاهیم مالی و حسابداری را عمیق و کاربردی یاد میگیرند و یاد میدهند.

پورتال تیم متفکران مالی دکتر تفتیان

عضویت در پورتال

 
 
 

 • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
 • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
 • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
 • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
 • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
 • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
 • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
 • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
 • هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی
  Google Analytics Alternative