بر شما باد رجوع به کتاب خدا (قرآن) ... کسى که به آن عمل کند از همه پیشى مى گیرد. - امام علی (ع)

* معرفی قرآن پژوهی مالی و حسابداری

تیم متفکران نوین مالی، در وب سایت قرآن پژوهی مالی و حسابدرای، در راستای ترویج و گسترش آموزه ها و معارف قرآنی، تحت نظارت سازمان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به فعالیت های قرآنی می پردازد.

 

استفاده شما از وب سایت قرآن پژوهی مالی و حسابداری با شرایط و ضوابط ذیل امکان پذیر است:

 

اهداف سایت

مهم ترین هدف از راه‌اندازی وب سایت قرآن پژوهی مالی و حسابدرای، ترویج و گسترش آموزه ها و معارف قرآنی می باشد.

پایگاه اینترنتی قرآن پژوهی مالی و حسابدرای  تلاش می کند، با همکاری تمامی دوستداران و متخصصان، در زمینۀ اطلاع رسانی، معرفی، شناسایی، پژوهش، آموزش و ایجاد ارتباط و همکاری بین تمامی فعالان این عرصه، سهم قابل توجهی داشته باشد.

 

* عضویت و اعضاء

برای عضویت در پایگاه اینترنتی قرآن پژوهی مالی و حسابدرای، لازم است به جز خواندن دقیق موارد این بند و رعایت آن‌ها، تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه فرد عضو شده خواهد بود.

- عضویت در پایگاه اینترنتی قرآن پژوهی مالی و حسابدرای بیانگر پذیرفتن قوانین ومقررات سایت توسط فرد عضو شده است.

- تمامی اعضا موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است.

- کلیۀ اطلاعاتی که توسط سایت از اعضا درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد سایت محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت.

- در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید پس از وارد شدن به صفحۀ خود از طریق قسمت "تغییر کلمه عبور"  آن ها را اصلاح نمایید.

- بهتر است برای عضویت در قرآن پژوهی مالی و حسابدرای از نام و نام خانوادگی واقعی و پست الکترونیک خودتان استفاده نموده و از به کار بردن نام غیرواقعی، مستعار و ... خودداری نمایید، زیرا در صورت تمایل فرد نسبت به درج مشخصات در کنار مطالب ارسالی، از مشخصات درج شده در فرم عضویت استفاده خواهد شد.

- پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت، همانند نام و نام خانوادگی فرد بوده و ملاک شناخت فرد عضو شده، برای پایگاه اینترنتی قرآن پژوهی مالی و حسابدرای خواهد بود.

- لازم است تمامی مکاتبات و ارسال‌های اعضا به قرآن پژوهی مالی و حسابدرای، حتما توسط پست الکترونیک خودشان انجام شود. ( همان پست الکترونیک ثبت شده در فرم عضویت)

- پس از عضویت و ارسال فرم، لینک فعال سازی عضویت به پست الکترونیک شما ارسال می شود. برای تکمیل عضویت، حتما باید بر روی این لینک کلیک کنید. در صورت دریافت نکردن لینک فعال سازی در صندوق اصلی، بخش Spam (هرزنامه های) پست الکترونیک خود را نیز کنترل کنید.

- در صورتی که شخصی از قوانین سایت خارج گردد نام کاربری ایشان مسدود خواهد شد.

کاربران هنگام ثبت نام برای شرکت در دوره های آنلاین این موسسه ملزم می باشند اطلاعات صحیح و کامل خود را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع ثبت نام و شرکت در دوره ها خواهد شد.

- خرید خدمات از این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

 استفاده از مقالات ،مطالب رایگان به شرط ذکر منبع بلا مانع است.

 

 ارسال و نشر مطلب

- برای فرستادن هرگونه مطلب و قرار گرفتن آن‌ها در سایت با نام فرد عضو شده، لازم است حتما در قرآن پژوهی مالی و حسابدرای عضو باشید.

- همواره به این نکته توجه نمایید: مطالب حتما باید توسط  پست الکترونیک خود فرد ارسال شود. (همان پست الکترونیک که توسط آن عضویت انجام شده است.) در غیر این صورت، مطالب ارسالی نادیده گرفته خواهد شد.

- مطالب فرستاده شده باید مرتبط با موضوع سایت  باشد و از فرستادن مطالب غیر مرتبط خودداری نمایید.

- مسئولیت درست بودن مطالبی که اعضا می‌فرستند، برعهدۀ خود فرد است.

- نمایش مطالب هر عضو در سایت به معنای تایید آن نیست و مسئولیت آن بر عهده خود نویسنده مطلب می باشد.

- تصویرهای مطالب عکس دار، باید کیفیت لازم را برای قرار گرفتن در سایت داشته باشند.

 

  • اشتراک دانش و مهارت مالی و حسابداری
  • قرآن پژوهی مالی و حسابداری
  • شرکت دانش پژوهان مالی فرانگر
  • مرکز مشاوره الکترونیک حسابداری, مالی و سرمایه گذاری
  • توسعه توانمندی و فرصتهای شغلی مالی و حسابداری
  • انتخاب برتر محصولات, خدمات و بازار حسابداری, مالی و...
  • توسعه نگر دانش و مهارت مالی و حسابداری
  • آتیه نگر دانش و سواد مالی مدیران ارشد
  • بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده
  • هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی